NADAL NIEGOTOWI NA ZMIANĘ. EDUKACJA I TELEWIZJA CYFROWA
Współczesna telewizja jest kompletnie inna niż ta, którą znamy z lat 90-tych. Po pierwsze inna technologicznie. Obraz stał się wyraźniejszy, bardziej barwny, o szerszym niż dotąd formacie. Po drugie oferta programowa jest nieporównywalnie bogatsza niż 10-15 lat temu. Po trzecie zmienia się nie tylko technologia i oferta, ale również sposób korzystania z odbiorników telewizyjnych.
Kięgarnia językowa ettoi.pl proponuje: Excalibur + DVD Video
Seria Theatrino to kolekcja książek z płytą DVD ukazuje podstawowe słownictwo i konstrukcje gramatyczne języka angielskiego, uczy poprawnej wymowy oraz rozwija umiejętności komunikacyjne dziecka.
Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa prezentuje: JAK TO POWIEDZIEĆ PO CHIŃSKU
Dla wyjeżdżających do Chin w celach turystycznych lub biznesowych oraz dla tych, którzy zaczynają się uczyć języka chińskiego...
Propozycje świąteczne księgarni Italicus.
Chcecie Państwo przygotować swoich uczniów i do przeżycia Świąt Bożego Narodzenia?
WYKORZYSTANIE E-PORTFOLIO W SZKOŁACH
E-portfolio, zwane też elektroniczną teczką lub cyfrowym portfolio, to dynamiczne narzędzie edukacyjne służące swemu twórcy do gromadzenia własnych wytwórów i tym samym dokumentowania czynionych postępów w nauce czy życiu zawodowym. Jednocześnie e-portfolio zachęca i ułatwia planowanie swojego rozwoju, a także refleksję nad nim.
NOWOŚĆ w Głównej Księgarni Naukowej im. B. Prusa
zakres merytoryczny dotyczy wpływu rządu na gospodarkę w sytuacji zmian zachodzących na skutek wymiany ekip rządzących...
Magiczny świat włoskich kolęd, opowiadań i dziecięcej poezji, które proponuje księgarnia Italicus
Chcecie Państwo przygotować swoich uczniów i do przeżycia Świąt Bożego Narodzenia?
ZAANGAŻOWAĆ UCZNIÓW W PROJEKTOWANIE KSZTAŁCENIA
Najlepszym sposobem na zapewnienie, że osoby uczące się, bez względu na ich pochodzenie społeczne, mają faktyczny dostęp do edukacji opartej na nowych technologiach, jest angażowanie ich w proces projektowania narzędzi edukacyjnych – taka teza wynika z raportu brytyjskiej organizacji Futurelab zajmującej się innowacjami w procesie edukacji.
|